God morgon, välkommen till
JRA Data-Center AB!
God morgon, välkommen till
JRA Data-Center AB!



Robert Andersson
VD

0513-255 61
070-557 11 33
robert@jra.se



Jan-Eric Andersson
Ekonomichef

0513-255 65
070-550 39 45
janeric@jra.se



Niklaz Johnsson
Säljare, Tekniker, Logistik

0513-255 63
0702-297141
niklaz@jra.se



Carolina Ahlberg
Receptionist, Ekonomi

0513-255 64
.
carolina@jra.se



Mari Pettersson
Receptionist, Ekonomi

0513-255 64
070-607 65 02
mari@jra.se



Niklas Helin
Nidata Security
Extern Konsult
Säkerhet.

0513-255 75
0705-60 20 67
niklas@jra.se



Hans Hjelm
Tekniker
Skyltar
Folie

0513-255 67
0705-11 14 83
hans@jra.se



Henric Reimer
Extern Konsult
ReimerIT

 
0706-28 34 59
info@reimerit.se
Anmäl dig till våra mailutskick:
e-Post:

JRA Data-Center AB
Box 84
Storgatan 56
S-524 31 Herrljunga

Telefon:+46-(0)513-255 60
Fax:+46-(0)513-255 70
e-Post:info@jra.se
 
Öppet:08.00-17.00 (Måndag-Fredag)
Lunch:12.00-13.00

   HP Business Partner

   Intel® Core™ i7

   Windows 8

   Toshiba Bärbart

JRA Data-Center AB är ett IT-företag som verkat i branschen i över 20 år. Företaget är totalleverantör av PC- och nätverkssystem.

Varje lösning - från enskild PC till kompletta system - skräddarsys efter respektive kunds behov. Vi har fått förtroende av kunder i hela världen till att leverera kompletta system samt tjänster. Sedan flera år tillbaka samarbetar vi med några av världens ledande aktörer på marknaden.
Senaste nytt:

2014-03-27
Bra start på 2014!

2014-01-28
Intel Partner 2014

2013-01-10
980 datorer till ascom Sweden AB
  © 1992-2013 JRA Data-Center AB.